Ambalaj burada başlar

Etapak Ambalaj, profesyonellik düzeyi, müşteri portföyü ve kalite standartlarıyla sektörün lider şirketleri arasında yer almaktadır. İş güvenliği, çevre standartları ve gıda güvenliği alanında Avrupa standartlarında üretim gerçekleştiren şirket, orijinal ürün portföyünün yanı sıra, müşterilerine özel projeler de geliştirmektedir. Günümüzün uluslararası sektörel kalite yönetim standartlarını tüm üretim ve yönetim kademelerinde uygulamaktadır. Üretim proseslerini belgelendirilmiş sertifikaların referansı ile üst düzey standartlarda gerçekleştirmektedir.

Etapak Ambalaj, 11,750 metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 23,579 metrekare alan üzerinde kurulu İzmir Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesisinde, yılda yaklaşık 8,400 ton üretim hacmi ile, üretiminin %55’ini 3 kıtada 35 ülkeye ihraç etmektedir.

https://www.etapak.com.tr

Berlin, Amsterdam, Londra, Manchester ve Salzburg’da 5 Adet Lojistik Merkezi

İstanbul ve Landzigt’de 2 Satış Ofisi

Değer katan çözümler sunar

1968’de kurulan ve 1997 yılından itibaren Özgörkey Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Etap Enjeksiyon; gıdadan, ağır sanayiye tarımdan ambalaja kadar birçok iş kolunun tedarik zinciri içerisindeki muhafaza ve lojistik ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik kasa, palet ve konteyner üretmektedir. Şirket, İzmir Pınarbaşı üretim tesisinde yıllık yaklaşık 10.000 ton üretim kapasitesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Etap Enjeksiyon, 9.000 m²’si kapalı olmak üzere toplam 22.000 m²’lik İzmir Pınarbaşı tesisinde, yıllık yaklaşık 10.000 ton üretim hacmi ile faaliyet göstermekte ve üretiminin %30’unu 4 kıtada 30 üzerinde ülkeye ihraç etmektedir.

https://www.etapplastik.com.tr

2015 yılında Etapak Baskı Ambalaj ile Doğan Plastik ortaklığı altında kurulan Etap Doğan, özellikle tarım sektöründe kullanılan plastik kasa ve konteynerleri üretmektedir. Şirket, İzmir Pınarbaşı’nda, Etap Enjeksiyon ile aynı tesis içinde üretimini sürdürmektedir.

http://www.etapdogan.com.tr

25.000 m2 alan

200 Çalışan

DİĞER FAALİYET ALANLARI ALT SAYFALARI

ambalaj
tarım
içecek